Firma Qumitec Group jest oficjalnie współpracuje:

asseco – Silver Partner

Asseco Poland, (GPW: ACP) jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Z kapitalizacją przekraczającą 3,5 mld zł (1 mld dolarów) wchodzi w skład prestiżowego indeksu WIG30. Asseco jest znaczącym graczem na europejskim rynku producentów oprogramowania. W rankingu „TOP 100 European Software Vendors” (publikowanym przez Truffle Capital) za rok 2012 Grupa Asseco znalazła się na 6. miejscu z przychodami z własnego oprogramowania i usług w wysokości 1 002 mln euro.

lenovo – Silver Partner

Lenovo – Partner, Założona w 1984 roku w Pekinie, Lenovo jest obecnie wiodącym producentem PC, a także właścicielem IBM Personal Computing Division, twórcy pierwszego komputera osobistego.
Zatrudniająca ponad 54 000 pracowników na całym świecie. Obecna struktura wygląda następująco.

qnap – Silver Partner

Qnap – Partner, przez dystrybutora produktów marki Qnap Firmę EPA Systemy sp. z o.o. która jest doświadczoną działającą na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT. Siedziba firmy Qnap znajduje się w Taipei, a swoje produkty oraz rozwiązania oferuje na szerokim rynku międzynarodowym.

novitus – Silver Partner

Novitus – Partner, jest liderem na polskim rynku w dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspomagających pracę handlu, usług i logistyki. To marka gwarantująca najbardziej nowoczesne technologie z zakresu elektroniki i informatyki wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, urządzeniach automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych.

avast – Silver Partner

Avast – Reseller, korzenie firmy Avast sięgają 1988 roku, kiedy to Eduard Kučera oraz Pavel Baudiš, czescy pracownicy naukowi, natknęli się na wirusa Vienna i rozpoczęli misję zabezpieczania komputerów na całym świecie przed tym i podobnym złośliwym oprogramowaniem. Obecnie firma Avast zatrudnia ponad 380 specjalistów w swojej centrali w czeskiej Pradze oraz w oddziałach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach. Ponadto firma ma partnerów dystrybucyjnych na wszystkich rynkach i ogólnoświatową społeczność entuzjastów oprogramowania Avast.

eset – Silver Partner

Eset – Reseller, firma jest producentem jednego z najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa IT, które zabezpieczenia przed zagrożeniami sieciowymi. Założona w 1992 roku, z siedzibą w Bratysławie na Słowacji.