1990 – zaczynaliśmy jeszcze jako licealiści składając komputery dla znajomych. To były lata 90-te.

Z czasem zaczęliśmy się zajmować również serwisem, instalacją i konfiguracją systemów a także rozwiązywaniem bieżących problemów użytkowników. Setki godzin spędzonych w terenie niesamowicie rozwinęło nasze kompetencję i umiejętności.

2001 – dojrzeliśmy i przyszedł czas na sformalizowanie naszej działalności. W pierwszym roku poszukiwaliśmy tożsamości i kierunku w którym chcemy dalej się rozwijać i wspierać naszych klientów. Pomysł przyszedł dość spontanicznie. Wielu naszych klientów było lekarzami, i to oni przekonali nas żeby wyspecjalizować się właśnie w sektorze medycznym.

2002 – powstaje firma Netmed, z dużym zapałem i wrodzoną uporczywością zaczynamy wdrażać się w oprogramowanie stosowane w placówkach medycznych. Przez kolejne lata będziemy zdobywać doświadczenie i umiejętności w tym sektorze.

2003 – uczestniczymy w licznych szkolenia organizowanych przez NFZ, Comuterland w zakresie rozliczeń, kontraktowania a także wymogów ustawowych, przepisów i zarządzeń na których opiera się funkcjonowanie służby zdrowia w Polsce.

2005 – Netmed uzyskuje tytuł srebrnego partnera Asseco, która jest największą firmą informatyczną w Polsce, 6 największym producentem oprogramowania w Europie i liderem w rozwiązaniach informatycznych dla większości sektorów gospodarki, zwłaszcza dla medycyny. Możemy już profesjonalnie obsługiwać, serwisować i wdrażać system mMedica.

2008 – Uzyskujemy certyfikację do obsługi i serwisu kas fiskalnych Novitius.

2009 – Powstaje Qumitec Group Sp Zoo, która staje się 100% właścicielem firmy Netmed. Firma „matka” będzie świadczyć usługi dla firm z poza sektora medycznego a także obsługiwać duże projekty.

2013 – Nasi pracownicy potwierdzają swoje umiejętności praktyczne jak i wiedze teoretyczną uzyskanymi certyfikatami z zakresu Ochrony Danych Osobowych, Administratora Bezpieczeństwa Informacji oraz Audytorów wewnętrznych normy ISO 9001 i 27000.

2014 – Jako jedna z 17 firm w Polsce uzyskujemy status partnera Asseco w zakresie softów szpitalnych InfoMedica i AMMS (za pośrednictwem naszej spółki matki Qumitec Group Sp Zoo)

2015 – Uczestniczymy w licznych branżowych konferencjach m.in.

  • Konferencja IT w Zdrowiu w Gliwicach
  • Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia w Warszawie
    • Jesteśmy jednym z prelegentów na X Ogólnopolskim Forum Ochrony Zdrowia w Katowicach. Prowadzimy prezentację pt.”Czym jest a czym nie jest prawdziwy EDM”

    Zapraszamy do współpracy,

    Zespół Netmed

    Pomoc zdalna